Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Про нас
Вхід/Реєстрація
Тестовий доступ
Про clubcard
Розділи та сервіси TaxLink

Ru

За підтримки Національної школи суддів
Податковий кодекс України (коментований)
Митний кодекс України (коментований)
Податкова аналітика
TaxLink новини
Податкова судова практика

Найближчі події

Форум з непрямого оподаткування

Конференції 20 Жовтня 2017

Фінансовий форум ААУ

Конференції 27 Жовтня 2017

Рекомендуємо

Журнал
Жовтень 20, 2017
Які наслідки повернення надмірно сплаченого митним органам ПДВ?

Надмірно сплачений ПДВ при ввезенні товарів на митну територію України повертається платнику на його розрахунковий рахунок у банку, оскільки такі кошти не були перераховані до бюджету з електронного рахунку в СЕА, а тому на них не поширюються вимоги пункту 43.4-1 статті 43 Податкового кодексу України.

Новини Детальніше
Жовтень 17, 2017
TaxLink подав свої зауваження щодо змін у процедурі зупинення реєстрації ПН/РК

Групою народних депутатів був підготовлений законопроект № 7115, який за словами авторів мав би продовжити тестовий режим зупинення реєстрації податкових накладних (ПН) та розрахунків коригування (РК), хоча фактично пропонує абсолютну нову процедуру блокування ПН/РК (детальніше зі змінами Ви можете ознайомитися тут).

Новини Детальніше
Жовтень 13, 2017
Чи впливає податковий кредит на обов’язок платника нарахувати ПДВ за пунктом 198.5 ПК України?

ДФС України зазначила, що платник ПДВ у випадках, передбачених пунктом 198.5 статті 198 ПК України, зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ щодо товарів/послуг або необоротних активів, придбаних або виготовлених після 01.07.2015, незалежно від того, чи таким платником був сформований податковий кредит за операціями з придбання таких товарів/послуг або необоротних активів.

Новини Детальніше
Жовтень 13, 2017
Порядок зупинення реєстрації ПН/РК для аграріїв зазнав змін
Від 13.10.2017 до сільськогосподарських товаровиробників застосовується змінена процедура відновлення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування, які були заблоковані за пунктом 201.16 статті 201 Податкового кодексу України. 
Новини Детальніше
Жовтень 11, 2017
Передача майна при реорганізації юридичної особи не оподатковується ПДВ: пояснює ДФС
Операції з передачі майна за розподільчим балансом до нової юридичної особи у випадку реорганізації платника ПДВ не є об’єктом оподаткування ПДВ відповідно до підпункту 196.1.7 пункту 196.1 статті 196 Податкового кодексу України (далі – ПК України). Причому вищезазначене правило застосовується й у тому випадку, коли таке майно передається не до статутного капіталу нової реорганізованої юридичної особи.
Новини Детальніше
Жовтень 09, 2017
Орендар компенсує орендодавцю - платнику ПДВ комунальні послуги: чи складати податкову накладну?

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 29.09.2017 № 2085/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо складання орендодавцем податкової накладної на спожиті орендарем комунальні послуги за операцією з постачання послуг оренди нежитлового приміщення.

Новини Детальніше
Жовтень 09, 2017
Мінфін залучає союзників у боротьбі проти парламентського варіанту вирішення питання з СМКОР
Не закінчуються баталії навколо законопроекту про продовження тестового режиму блокування ПН/РК (№ 7115). 05 жовтня цей проект було ухвалено на засіданні  Комітету з питань податкової та митної політики, а також прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді взяти його за основу та в цілому як Закон України.
Новини Детальніше
Жовтень 06, 2017
Як з нового року змінюється Закон про бухгалтерський облік?
Вчора, 05 жовтня 2017 року, Верховною Радою було схвалено зміни до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996 – XIV[1] (проект Закону про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (щодо удосконалення деяких положень) від 16.06.2017 № 4646-д).
Новини Детальніше
Жовтень 06, 2017
Який порядок нарахування пені на суму грошового зобов'язання, яке визначене платником податків самостійно
ДФС України надала роз’яснення щодо порядку нарахування пені на суми грошового зобов’язання, визначеного платником податків самостійно до 01.09.2015.
Новини Детальніше
Жовтень 06, 2017
Фінансовий лізинг автомобіля: хто платить транспортний податок?

У разі передачі у фінансовий лізинг легкового автомобіля, зареєстрованого в Україні згідно з чинним законодавством, платником транспортного податку виступає юридична особа - лізингодавець транспортного засобу.

Новини Детальніше
Жовтень 05, 2017
Лібералізація валютного ринку у частині придбання та перерахування валюти за кордон
НБУ на офіційному сайті повідомив про подальші кроки у лібералізації  валютного ринку. Наступним кроком стало прибирання вимог, які втратили свою ефективність і актуальність. Цього разу дії стосуються  аналізу операцій юридичних та фізичних осіб – клієнтів банків з придбання та перерахування за кордон валюти. Регулятор відміняє вимогу до банків, що діяла з вересня 2014 року, надавати йому скан-копії документів, на підставі яких вони здійснювали аналіз фінансових операцій своїх клієнтів.
Новини Детальніше
Вересень 22, 2017
Платник відвантажив товар, коли перебував на спрощеній системі, а оплату отримав на загальній системі: які наслідки з ПДВ та податку на прибуток?

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 14.09.2017 № 1957/6/99-99-15-03-02-15/ІПК роз’яснила щодо оподаткування операцій з відвантаження товарів під час перебування на спрощеній системі оподаткування та оплати їх після переходу на загальну систему оподаткування.

 

Новини Детальніше
Серпень 31, 2017 "Коли йдеться про інтереси всієї правової системи, всього суспільства, ми не маємо права говорити про інтереси окремої особи або осіб", - Данило Гетманцев

Почесний президент ЮК «Jurimex», д.ю.н., проф. КНУ ім. Тараса Шевченка Данило Гетманцев відверто розповів «Юридичній Газеті» про Jurimex, TaxLink, рейтинги, конкурс до Верховного Суду та соцмережі.

Новини Детальніше
Податковий кодекс України

Питання, що часто ставляться

  • Вересень 18, 2017
    Доброго дня! Підприємство має на балансі медико-санітарну частину МСЧ, в якій надаються послуги сауни, стоматологічні послуги тощо працівникам підприємства. Послуги надаються не на постійній основі, декілька разів за місяць. Розрахунки за послуги здійснюються з використанням РРО. Із головної каси підприємства щоденно видається розмінна монета в касу МСЧ. Підприємство планує відмовитися від використання розмінної монети. Чи обов’язково має видаватися розмінна монета за таких обставин?
    Показати відповідь
  • Вересень 18, 2017
    Добрый день! Учредитель нашего предприятия как физическое лицо имеет автомобиль 2013 г. марки Рorshe Рanamera, обьем двигателя – 3605. По месту проживания налоговое уведомление – решение на уплату транспортного налога не приходило ни в 2016 г., ни в 2017 г. Должен ли владелец авто самостоятельно оплатить транспортный налог? Какие налоговые последствия могут быть?
    Показати відповідь
  • Жовтень 09, 2017
    Доброго дня. Прочитав роз’яснення за темою «Чи є обов’язковим застосування МСФЗ». Так, юристом-аналітиком зазначається, що «суб’єктами, які обов’язково мають застосовувати МСФЗ при складанні фінансової звітності, є: з 2012 р. – публічні акціонерні товариства, банківські установи та страхові компанії; з 2013 р. – підприємства, які надають фінансові послуги крім страхування та пенсійного забезпечення, а також, підприємства, які здійснюють недержавне пенсійне забезпечення;
    Показати відповідь
  • Жовтень 09, 2017
    Доброго дня, командо! Маю до Вас таке запитання. Компанія-резидент купує товари в компанії-нерезидента для перепродажу на території України. Для того щоб їх реалізовувати в Україні, потрібний дозвіл від державної інстанції (центр експертиз ветеринарних препаратів). Компанія-резидент несе додаткові на це витрати. Поставки не регулярні. Чи будуть витрати на експертизу витратами майбутніх періодів чи витратами звітного періоду (одноразові перед першою поставкою)? Буду вдячна за консультацію.
    Показати відповідь
  • Жовтень 09, 2017
    Доброго ранку! Прошу надати юридичний висновок з посиланнями на відповідні норми законодавства з такого питання.
    Показати відповідь
  • Жовтень 09, 2017
    Для забезпечення безперервного хімічного виробництва ми закуповуємо сировину у великих кількостях. Внаслідок довготривалого зберігання сировина втрачає свої хімічні властивості, тому нам потрібно збільшувати норми витрати сировини для виготовлення продукції на певний відсоток. Як правильно відобразити цю операцію в бухобліку: потрібно нам уцінити цю сировину у кількісних і вартісних показниках? Списання сировини у нас відбувається за методом ФІФО: чи вважати таку операцію втратами виробництва?
    Показати відповідь
  • Жовтень 09, 2017
    Двоє працівників нанесли підприємству під час виконання своїх обов’язків збитки. Працівники написали заяву на звільнення. Підприємство ініціює звільнення працівника за статтею з відшкодуванням всіх понесених витрат. Чи правомірні дії підприємства? Яка процедура звільнення таких працівників?
    Показати відповідь
Національна школа суддів України

Національна школа суддів України РЕКОМЕНДУЄ Taxlink!

 

Ми хочемо повідомити, що на всіх стратегічних етапах розроблення платформи до нас активно долучалась Національна школа суддів України, яка і зараз продовжує активно підтримувати наші ідеї та брати участь в удосконаленні платформи. Національна школа суддів України здійснює спеціальну підготовку кандидатів на посаду судді, підготовку та навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації; підготовку працівників апаратів судів; проведення наукових досліджень з питань удосконалення судового устрою, статусу суддів і судочинства; вивчення міжнародного досвіду організації діяльності судів.

 

Така співпраця допомогла залучити суддів адміністративних судів до роботи з платформою. Наразі на платформі зареєстрована велика кількість суддів адміністративних судів, кожен з яких може брати участь в обговоренні матеріалів платформи, доповнювати їх своїми позиціями.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Наші партнери