Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Про нас
Вхід/Реєстрація
Тестовий доступ
Про clubcard
Розділи та сервіси TaxLink

Ru

За підтримки Національної школи суддів
Податковий кодекс України (коментований)
Митний кодекс України (коментований)
Податкова аналітика
TaxLink новини
Податкова судова практика

Найближчі події

Нова книга від TaxLink уже у продажу

Презентації 26 Травня 2017

Національний податковий форум «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ»

Конференції 15 Червня 2017

Рекомендуємо

Журнал
Червень 21, 2017
Огляд рішень з трансфертного ціноутворення іноземних судів

Справа Chevron Australia Holdings Pty Ltd v Commissioner of Taxation

21 квітня 2017 року Федеральний суд Австралії ухвалив рішення щодо скарги, поданої енергетичною корпорацією «Шеврон», яке стало знаковим для практики застосування трансфертного ціноутворення. 

Новини Детальніше
Червень 16, 2017
ДФС пояснила, як скоригувати ПДВ за незареєстрованою ПН, з дати складання якої минуло 1095 днів

ДФС України надала роз’яснення щодо порядку реєстрації розрахунку коригування до податкової накладної, що не підлягала реєстрації в ЄРПН до 01.02.2015, якщо з дати її складання минуло більше 1095 днів.

Новини Детальніше
Червень 14, 2017
Експерти TaxLink звернулися до ВРУ з пропозиціями щодо удосконалення податкового законодавства

Експертами TaxLink було направлено до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики звернення, у якому містяться пропозиції стосовно змін до Податкового кодексу України.

Новини Детальніше
Травень 26, 2017
А.Журжій: Проект про податкові перевірки за ухвалою судді є спробою узаконити інструмент тиску
22.05.2017 р. народними депутатами Антоном Геращенком (радник Міністра внутрішніх справ України), Тетяною Чорновол та Михайлом Гаврилюком було зареєстровано законопроект № 6482, яким узаконюються податкові перевірки/ревізії за ухвалою слідчого судді. Таку ініціативу для Taxlink прокоментував народний депутат України Андрій Журжій.
Новини Детальніше
Травень 24, 2017
МВС онлайн: обшуки та конвоювання затриманих податківців
Сьогодні в Україні більше 1 700 працівників Нацполіції і 500 військових прокурорів проводять 454 обшуки на території 15 областей держави. Обшуки проводяться у керівників різного рівня управлінь Міндоходів України.
Новини Детальніше
Квітень 28, 2017
Проект нового КАСУ: можливості та виклики для сторін і суддів
Вже зовсім згодом Україна може отримати новий Кодекс адміністративного судочинства, проект якого, як і двох інших процесуальних кодексів, зараз знаходиться у парламенті. Попри певні побоювання, експерти, серед яких і судді адміністративної юрисдикції, стверджують, що проект містить низку позитивних моментів.
Новини Детальніше
Податковий кодекс України

Питання, що часто ставляться

 • Травень 31, 2017
  Как можно удержать работника на работе на предприятии после прохождения обучения, если это обучение оплатило предприятие?
  Показати відповідь
 • Травень 31, 2017
  Доброго дня! Наше підприємство списує паливо згідно з фактичним використанням, а не за нормами. Чи є таке списання вірним?
  Показати відповідь
 • Травень 31, 2017
  При введенні в експлуатацію основного засобу на підприємстві повинен бути складений наказ. Можна складати наказ на введення в експлуатацію один раз на місяць з переліком усіх основних засобів чи потрібно на кожне окремо?
  Показати відповідь
 • Травень 31, 2017
  Які особливості оподаткування фондів операцій з нерухомістю? Які ставки податку потрібно застосовувати за результатами діяльності ФОН? Чи є податкова пільга на дохідні операції, здійснені ФОН з нерухомістю за аналогією як в ІСІ?
  Показати відповідь
 • Травень 31, 2017
  Добрый день! Вопрос: приобретено новое основное средство – кран электромостовой, для установки нового крана нужно демонтировать старый кран. Куда отнести расходы по демонтажу ликвидированного основного средства: на расходы или включать в первоночальную стоимость нового? Спасибо!
  Показати відповідь
 • Червень 01, 2017
  Добрый день. Предоставьте, пожалуйста, консультацию относительно предоставления займов юридическим лицом. 1. Имеет ли право юридическое лицо ЧАО, не являющееся финансовым учреждением, предоставлять юридическому лицу за собственный счет денежный займ под процент? 2. Имеет ли значение однократность или многократность таких операций в течение года? 3. Существуют ли ограничения отностительно включения суммы процентов по займу в состав расходов в налоговом учете заемщика? Спасибо.
  Показати відповідь
 • Червень 01, 2017
  Профспілка має 2 працівники за сумісництвом з фондом оплати праці 400 грн. 2 працівники користуються соціальною пільгою з ПДФО. Банк не проводить платіж по зарплаті без сплати ПДФО . Який доказ я маю подати банку, що є соціальна пільга з ПДФО?
  Показати відповідь
 • Червень 01, 2017
  Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, чи повинен громадянин України, який постійно проживає та працює в Малайзії і сплачує податки згідно із законодавством Малайзії, а в Україну приїжджає лише в гості до родичів не більше ніж 2 тижні на рік, подавати декларацію про майновий стан в Україні та ще й при цьому сплачувати ПДФО та військовий збір згідно із законодавством України? Джерел доходів в Україні громадянин не має взагалі. Дякую.
  Показати відповідь
 • Червень 01, 2017
  Доброго дня, прошу уточнити, чи правомірним буде використання генеральних довіреностей на отримання ТМЦ як додатка до основного договору на поставку? Наприклад, укладено договір на 100 грн. Планується три поставки за ним протягом року. Чи можна зробити генеральну довіреність на кількох осіб, які зможуть протягом року отримати тричі вказані цінності? Буду вдячна за коментар.
  Показати відповідь
Національна школа суддів України

Національна школа суддів України РЕКОМЕНДУЄ Taxlink!

 

Ми хочемо повідомити, що на всіх стратегічних етапах розроблення платформи до нас активно долучалась Національна школа суддів України, яка і зараз продовжує активно підтримувати наші ідеї та брати участь в удосконаленні платформи. Національна школа суддів України здійснює спеціальну підготовку кандидатів на посаду судді, підготовку та навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації; підготовку працівників апаратів судів; проведення наукових досліджень з питань удосконалення судового устрою, статусу суддів і судочинства; вивчення міжнародного досвіду організації діяльності судів.

 

Така співпраця допомогла залучити суддів адміністративних судів до роботи з платформою. Наразі на платформі зареєстрована велика кількість суддів адміністративних судів, кожен з яких може брати участь в обговоренні матеріалів платформи, доповнювати їх своїми позиціями.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Наші партнери