Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Про нас
Вхід/Реєстрація
Тестовий доступ
Про clubcard
Розділи та сервіси TaxLink

Ru

За підтримки Національної школи суддів
Податковий кодекс України (коментований)
Податкова аналітика
TaxLink новини
Податкова судова практика
Хочете зрозуміти податки? - TaxLink пояснить

На нашій платформі Ви знайдете відповідь на будь-які податкові питання, що Вас цікавлять. Просто і доступно.

Журнал
Квітень 04, 2016
Книги з оподаткування від юристів ЮК Jurimex та експертів Taxlink

Окрім надання практичних рекомендації нашим клієнтам, Taxlink займається науково-просвітницькою діяльністю. Зокрема, у книгах, написаних за участі експертів Taxlink, проаналізовані найбільш значущі проблемні питання вітчизняної правозастосовної практики у сфері оподаткування, історична ґенеза системи оподаткування, положення основних економічних теорій, судова практика, а також чинне законодавство України. Наші книги допоможуть Вам детальніше ознайомитись з особливостями податкового законодавства.

Журнал Детальніше
Листопад 10, 2016
Податкова реформа: оподаткування ФОП на загальній системі та пропозиції щодо спрощеної системи оподаткування
7 листопада 2016 року на офіційному сайті Верховної Ради України оприлюднено текст законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні)» № 5368. Ініціатор законопроекту – Кабінет Міністрів України.
Новини Детальніше
Листопад 11, 2016
Адміністрування податків у податковій реформі Мінфіну
Закріплення електронного кабінету та перерозподіл повноважень між державними органами у сфері оподаткування пропонує зареєстрований 7 листопада 2016 року проект Закону № 5368 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні)». Нижче – коротко про зміни в частині адміністрування податків.
Новини Детальніше
Листопад 15, 2016
Акциз: огляд судової практики за вересень-жовтень 2016
Навіть за відсутності змін до законодавства, судова практика та листи ДФС України з акцизного податку відображають зміни у правозастосовчій практиці. Деякі підходи залишилися незмінними, у деяких справах суди категорично не погодилися з аргументами фіскалів, а з деяких видів судових спорів нарешті віднайдено єдину позицію. Аналіз таких змін за вересень та жовтень 2016 року читайте в нашому огляді.
Новини Детальніше
Листопад 17, 2016
Все про МОБІЛІЗАЦІЮ!
Якщо раніше будь-які норми, які регулювали питання у сфері діяльності держави та життя громадян у період ведення воєнних дій та мобілізації, були суто теоретичними, то тепер це реальність, з якою в тій чи іншій мірі стикається кожен із нас. Саме тому ми вирішили підготувати матеріали, які б роз’яснювали певні особливості вищезазначених правовідносин, а також як вони впливають на оподаткування платників податків.
Новини Детальніше
Податковий кодекс України

Питання, що часто ставляться

 • Листопад 08, 2016
  Які обмеження по оренді / суборенді встановлені для платників єдиного податку?
  Показати відповідь
 • Листопад 08, 2016
  Чи можна частину нерухомості здавати в оренду як платник ЄП і частину як фізична особа?
  Показати відповідь
 • Листопад 08, 2016
  Чи включається до доходу ФОП на ЄП другої і третьої групи відшкодована орендарем сума комунальних платежів?
  Показати відповідь
 • Листопад 09, 2016
  У лютому на роботу прийшов співробітник, у травні йому відкрили річну шенгенську візу, а в серпні він вирішив звільнитися. Чи можу я на законних підставах стягнути з нього гроші за відкриття річної візи? Якщо так, то якими нпа це регламентується?
  Показати відповідь
 • Листопад 09, 2016
  Чи обов'язково писати заяву на відпустку у зв'язку з вагітністю і пологами? (Питання від користувача Оксана)
  Показати відповідь
 • Листопад 09, 2016
  Спеціаліст була на декретному місці і пішла в декрет. Хто виплачує допомогу по вагітності та пологах? Нам сказали, що підприємство! Який закон? (Питання від користувача Інна)
  Показати відповідь
 • Листопад 09, 2016
  Чи може фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування віднести до складу витрат суму коштів, витрачених на купівлю комп’ютера для роботи в офісі, або ж амортизувати такий комп’ютер? (Питання від користувача Антон)
  Показати відповідь
 • Листопад 10, 2016
  Як скласти положення про преміювання? (Питання від користувача Єгор)
  Показати відповідь
 • Листопад 18, 2016
  Чи може бути тривала хвороба підставою для звільнення? (Питання від користувача Олег)
  Показати відповідь
 • Грудень 02, 2016
  У 2016 р. згідно з рішенням суду на підприємстві мали поновити на посаді працівника та виплатити йому середній заробіток за час вимушеного прогулу. Працівника було поновлено на посаді і був виплачений середній заробіток за час вимушеного прогулу, але не згідно з рішенням суду, а згідно з виконавчим провадженням кошти було перераховано на виконавчу службу. Чи сплачуватиметься з сум виплаченого середнього заробітку за час вимушеного прогулу ЄСВ, ПДФО і ВЗ? Чи треба відображати ці суми у звітності?
  Показати відповідь
Національна школа суддів України

Національна школа суддів України РЕКОМЕНДУЄ Taxlink!

 

Ми хочемо повідомити, що на всіх стратегічних етапах розроблення платформи до нас активно долучалась Національна школа суддів України, яка і зараз продовжує активно підтримувати наші ідеї та брати участь в удосконаленні платформи. Національна школа суддів України здійснює спеціальну підготовку кандидатів на посаду судді, підготовку та навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації; підготовку працівників апаратів судів; проведення наукових досліджень з питань удосконалення судового устрою, статусу суддів і судочинства; вивчення міжнародного досвіду організації діяльності судів.

 

Така співпраця допомогла залучити суддів адміністративних судів до роботи з платформою. Наразі на платформі зареєстрована велика кількість суддів адміністративних судів, кожен з яких може брати участь в обговоренні матеріалів платформи, доповнювати їх своїми позиціями.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Наші партнери