Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Про нас
Вхід/Реєстрація
Тестовий доступ
Про clubcard
Розділи та сервіси TaxLink

Ru

За підтримки Національної школи суддів
Податковий кодекс України (коментований)
Митний кодекс України (коментований)
Податкова аналітика
TaxLink новини
Податкова судова практика

Найближчі події

«Аudit Аwards. Рейтинг аудиторських компаній України 2017»

Презентації 25 Травня 2017

"Заробітна плата: коли і скільки" ТА "Безпечні онлайн сервіси для бухгалтерів від E-COM"

Вебінари 17 Серпня 2017

Рекомендуємо

Журнал
Серпень 02, 2017
Результати конкурсу до ВСУ
Перший в Україні відкритий конкурс з добору суддів Верховного Суду завершився. Ми пропонуємо вам ознайомитися із фактами, які є результатом конкурсу до Касаційного адміністративного суду України.
Новини Детальніше
Податковий кодекс України

Питання, що часто ставляться

 • Липень 05, 2017
  Добрий день. Скажіть, будь ласка, якщо ми не відправляємо працівнику повідомлення про відпустку, але у нас є графік відпусток, наказ, у якому працівник розписується за 2 тижні, чи будуть штрафи за ненадання повідомлення працівнику?
  Показати відповідь
 • Липень 05, 2017
  Доброго дня! Підкажіть, які дії кадровика у випадку, якщо працівник відмовляється підписувати попередження про зміну істотних умов праці? Про це складено відповідний акт, але відсутнє документальне підтвердження відмови від продовження роботи у зв’язку зі змінами істотних умов праці. Чи можна звільнити особу відповідно до пункту 6 статті 36 КЗпПУ? Дякую.
  Показати відповідь
 • Липень 05, 2017
  Добрий день, мені потрібна від Вас консультація з такого приводу. Ми надаємо IT-послуги нерезиденту, а саме налаштування телефонів в країні Азербайджан, що для цього потрібно, які рахунки, акти на виконання послуг, який договір? Ми платники ПДВ Єдиний податок 3 група. Як будуть відображатися ці послуги в декларації ПДВ, які мені потрібно заповнити документи для звітності в ОДПІ та які документи – для нашого контрагента-неризидента. Дякую.
  Показати відповідь
 • Липень 05, 2017
  Доброго дня, прошу юридичну консультацію з такого питання. Чи виникає обов’язок у платника податку на додану вартість щодо нарахування податкових зобов’язань із сум податку, сплачених митним органам щодо товарів, ввезених за договорами оперативної оренди (лізингу) на митну територію України в митному режимі тимчасового ввезення, в разі, якщо такі товари повертаються власнику через поміщення у митний режим реекспорту, в тому числі в разі дострокового припинення договору(ів)?
  Показати відповідь
 • Липень 05, 2017
  Чи потрібно на підприємстві зберігати рахунки-фактури від постачальників?
  Показати відповідь
 • Липень 17, 2017
  Щодо оплати у нічний час
  Показати відповідь
 • Серпень 07, 2017
  Предприятие рассчиталось с поставщиком за приобретенную продукцию простым векселем. Поставщик ликвидировался и не предъявил вексель покупателю к оплате. По состоянию на сегодня срок погашения векселя не наступил. Вопрос: обязан ли покупатель включать в доход задолженность перед ликвидируемым предприятием, если срок погашения векселя не наступил?
  Показати відповідь
 • Серпень 07, 2017
  Чи передбачені пільги для пенсіонерів з оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, сплаченого фізичною особою, яка є власністю об’єктів житлової нерухомості?
  Показати відповідь
 • Серпень 07, 2017
  Добрий день! У мене є питання з ПДВ. Наш контрагент (будівельна організація) надав нам податкову накладну на медичні препарати за ставкою 7 %. Скажіть, будь-ласка, чи є це правомірним? Крім того, якщо ми (також будівельна організація) будемо перепродавати ці медичні препарати, яку ставку ПДВ ми повинні застосувати – 7 % чи 20 %?
  Показати відповідь
 • Серпень 07, 2017
  Підприємство на загальній системі, що не було зареєстровано платником ПДВ, протягом 2016 р. здійснювало операції з постачання ІТ-послуг, що попадають під пільгу, передбачену ПКУ. У липні 2016 р. загальний обсяг операцій підприємства перевищив 1 млн грн. Чи необхідно було підприємству реєструватися платником ПДВ, якщо воно підпадає під пільгу?...
  Показати відповідь
 • Серпень 07, 2017
  Предприятие получило предоплату за товар, который будет растаможиваться в сентябре. Предоплата нужна была для подтверждения заказа. На предоплату выписана налоговая накладная, на которую пришла квитанция № 2 об отказе регистрации. Были поданы следующие документы для подтверждения данной операции: 1. Договор купли-продажи с покупателем. 2. Спецификация к договору купли-продажи. 3. Счет-фактура на оплату покупателю. 4. Контракт поставки продукции с поставщиком (Польша). 5. Предварительный инвойс.
  Показати відповідь
 • Серпень 07, 2017
  Підприємство працює за договором будівельного підряду. Чи потрібно наводити в податковій накладній повний перелік виконуваних робіт і витрат, зазначений у типовій формі КБ-2В?
  Показати відповідь
Національна школа суддів України

Національна школа суддів України РЕКОМЕНДУЄ Taxlink!

 

Ми хочемо повідомити, що на всіх стратегічних етапах розроблення платформи до нас активно долучалась Національна школа суддів України, яка і зараз продовжує активно підтримувати наші ідеї та брати участь в удосконаленні платформи. Національна школа суддів України здійснює спеціальну підготовку кандидатів на посаду судді, підготовку та навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації; підготовку працівників апаратів судів; проведення наукових досліджень з питань удосконалення судового устрою, статусу суддів і судочинства; вивчення міжнародного досвіду організації діяльності судів.

 

Така співпраця допомогла залучити суддів адміністративних судів до роботи з платформою. Наразі на платформі зареєстрована велика кількість суддів адміністративних судів, кожен з яких може брати участь в обговоренні матеріалів платформи, доповнювати їх своїми позиціями.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Наші партнери