Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Про нас
Вхід/Реєстрація
Тестовий доступ
Про clubcard
Розділи та сервіси TaxLink

Ru

За підтримки Національної школи суддів
Податковий кодекс України (коментований)
Податкова аналітика
TaxLink новини
Податкова судова практика
Хочете зрозуміти податки? - TaxLink пояснить

На нашій платформі Ви знайдете відповідь на будь-які податкові питання, що Вас цікавлять. Просто і доступно.

Журнал
Квітень 04, 2016
Книги з оподаткування від юристів ЮК Jurimex та експертів Taxlink

Окрім надання практичних рекомендації нашим клієнтам, Taxlink займається науково-просвітницькою діяльністю. Зокрема, у книгах, написаних за участі експертів Taxlink, проаналізовані найбільш значущі проблемні питання вітчизняної правозастосовної практики у сфері оподаткування, історична ґенеза системи оподаткування, положення основних економічних теорій, судова практика, а також чинне законодавство України. Наші книги допоможуть Вам детальніше ознайомитись з особливостями податкового законодавства.

Журнал Детальніше
Жовтень 17, 2016
Чи застосовується стаття 120-1 ПК України, якщо реєстрація платником ПДВ була анульована?

У загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі («ЗІР») (категорія 101.30) було надано роз’яснення щодо можливості притягнення до відповідальності за несвоєчасну реєстрацію в ЄРПН податкових накладних та розрахунків коригування до них у зв’язку з анулюванням реєстрації платника ПДВ.

Новини Детальніше
Жовтень 24, 2016
Роман Брегей: «Науковці нагадуватимуть діючим суддям про принципи права»
Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Роман Брегей в інтерв'ю Taxlink розповів про своє бачення судової реформи та як в цьому питанні суддям може допомогти Біблія. Також суддя поділився досвідом скасування податкових повідомлень-рішень та пояснив чому, на його думку, науковці в судах сприятимуть відновленню втраченої довіри.
Новини Детальніше
Жовтень 24, 2016
I Фінансовий форум: про «сюрпризи» від ДФС і виведений капітал
Чи потрібно запроваджувати в Україні податок на виведений капітал? Коли повною мірою запрацює Закон про фінансову реструктуризацію? Які зміни ДФС готує для платників податків вже з січня? Ці та інші питання мали змогу обговорити учасники I Фінансового форуму Асоціації адвокатів України, який відбувся 21 жовтня у м. Києві.
Новини Детальніше
Жовтень 27, 2016
Експерти сумніваються у легкості проходження податкової реформи через ВРУ
Приблизно 70 % проекту податкової реформи, схваленого вчора Кабміном, складають норми, що стосуються ПДВ. За допомогою цього документу у Мінфіні сподіваються вирішити частину проблем, які зараз турбують платників податків. 
Новини Детальніше
Податковий кодекс України

Питання, що часто ставляться

 • Травень 11, 2016
  Які необхідні документи для призначення наукової пенсії?
  Показати відповідь
 • Червень 05, 2016
  Як визначити середньоринкову вартість автомобіля?
  Показати відповідь
 • Червень 05, 2016
  Яким чином законному власнику підтвердити факт незаконного заволодіння транспортним засобом?
  Показати відповідь
 • Червень 06, 2016
  Яка різниця між оподаткуванням ПДВ операцій за нульовою ставкою, операціями, що не є об'єктом оподаткування ПДВ та операціями, звільненими від оподаткування ПДВ?
  Показати відповідь
 • Червень 06, 2016
  Чи має право контролюючий орган відмовити тимчасовому переселенцю у поверненні податкової знижки на суму процентів, сплачених платником податку за користування іпотечним житловим кредитом, на підставі неврегулювання питання виплат з бюджетів окупованих територій переміщеним особам? (Запитання від користувача Иван)
  Показати відповідь
 • Червень 06, 2016
  Чи можна при розрахунку оподатковуваного прибутку за 2015 рік врахувати витрати, відшкодовані протягом 2015 року за рахунок забезпечення, створеного (нарахованого) у бухгалтерському обліку у попередніх роках?
  Показати відповідь
 • Липень 01, 2016
  Я інвалід 1-ї групи, спинальник. В новобудові від забудовника придбав сиру квартиру на руках вже є технічний паспорт. Державне мито при оформленні даної квартири на право власності я, як інвалід 1-ї групи, зобов’язаний сплачувати чи ні 1% від вартості нерухомого майна, зазначеної в договорі?
  Показати відповідь
 • Липень 01, 2016
  Мій батько мав одночасно подвійне громадянство України та РФ. Проживав постійно в Україні, перебував на її території протягом останнього року більше 200 днів, на Україні мав нерухомість, авто і сім’ю. Перебуваючи на території РФ помер, і в свідоцтві про смерть його зазначено як громадянина РФ. Але все майно перебуває на території України і спадщина відкрита на Україні. Питання: я як дочка перебуваючи у першому рівні споріднення, отримаю спадщину і маю сплатити податок як за резидента по 0% ставці, чи як спадщина нерезидента - 18%
  Показати відповідь
 • Липень 01, 2016
  Чи оподатковується ПДФО дохід від проданої (зданої) населенням сільськогосподарської продукції? (Запитання від Кабанець СВ)
  Показати відповідь
 • Липень 01, 2016
  У кого з учасників правовідносин та з якого моменту виникає обов’язок сплати плати за землю та у якій формі орендної плати чи земельного податку при переході прав на нерухоме майно у разі неоформлення прав на земельну ділянку; чи може особа захистити свої права та інтереси – не сплачувати орендну плату незважаючи на дані Державного земельного кадастру та враховуючи той факт, що з 2014 фактично не використовує земельну ділянку? (Запитання від Євгенія Костянтиновича)
  Показати відповідь
 • Липень 01, 2016
  Роз'ясніть, будь ласка, порядок оподаткування купівлі корпоративних прав ТОВ юридичною особою у фізичної особи і можливість віднесення операції з купівлі корпоративних прав на витрати для цілей оподаткування ПП. Чи підпадають такі операції під дефініцію терміну "інвестиції"; пп. 14.1.81 ПКУ? Якщо можливо, також зазначте чи є податкові ризики у продажі такої частки нижче її номінальної вартості, як для ЮО так і для ФО?
  Показати відповідь
 • Липень 01, 2016
  Ми надаємо в суборенду приміщення, згідно договору, в якому вказаний фіксований розмір орендної плати та прописано нарахування комунальних послуг, згідно фактичних показників кожного місяця. Як ми повинні нараховувати зобов'язання з ПДВ на компенсацію комунальних послуг? є лист ДФС 19/04/2016№ 8815/6/99-99-19-03-02-15-про розгляд звернення- чи потрібно ним керуватись? (Запитання від Валентини Яківни)
  Показати відповідь
 • Липень 01, 2016
  Підприємець до 01.04.2016р. перебував на спрощеній системі оподаткування (сплачував єдиний податок). З 01.04.2016р. ФОП перейшов на загальну систему оподаткування (без реєстрації платником ПДВ). Чи зобов’язаний підприємець зареєструватись платником ПДВ, якщо обсяг виручки перевищить один млн. гривень. За який період розраховується сума такого обороту: з 01 січня чи з 01 квітня? Чи потрібно за перший квартал здійснення діяльності на загальній системі оподаткування подавати декларацію про майновий стан і доходи?
  Показати відповідь
 • Липень 01, 2016
  Щодо застосування штрафних санкцій, передбачених п.119.2 ст. 119 Податкового кодексу України, в разі подачі податковим агентом уточнюючого розрахунку за формою 1-ДФ у зв’язку із здійсненням перерахунку сум податку в порядку підп.169.4.3. п.169.4 ст. 169 Податкового кодексу України та самостійним виправленням помилки.
  Показати відповідь
 • Липень 01, 2016
  Підприємство з 01.03.2016р. провело реорганізацію та перейшло на безтарифну систему оплати праці. В штатному розписі затверджено тільки гарантований мінімум 1378,00.Решта є змінна частина зарплати, що залежить від виконаних обсягів робіт. Останній раз півищували зарплату в 12.2015р. ще при старій системі оплати праці оклади. Як проводити індексацію при безтарифній системі? (Запитання від Валентини Яківни)
  Показати відповідь
 • Липень 01, 2016
  Чи можливо встановлення наказом по підприємству березень 2016р. базовим місяцем для індексації бо з березня діє нова система оплати праці? Чи можливо підвищувати гарантований мінімум кожні 3 або 2 місяці і в результаті не нараховувати індексацію? (Запитання від Валентини Яківни)
  Показати відповідь
 • Липень 02, 2016
  Чи зобов’язаний суб’єкт господарювання при обчислені розміру земельного податку за 2016 рік та визначені розміру нормативно грошової оцінки земельної ділянки, самостійно застосовувати кумулятивний розрахунок індексів споживчих цін за попередні роки? Чи навпаки при визначені суми земельного податку застосовувати індекс споживчих цін розрахований центральним органом, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, згідно з пунктом 289.2 статті 289 ПКУ? (Запитання від Сергія Володимировича)
  Показати відповідь
 • Липень 02, 2016
  Договір оренди землі укладений фізичною особою підприємцем в 2003 році терміном на 10 років, орендна плата визначена за нормативною грошовою оцінкою на дату укладення договору. Податковий орган здійснив перевірку за період 2011-2013 роки та донарахував плату за землю за три роки , виходячи із п.п.288.5.1 п.288.5 ст.288 ПК України 3 % нормативної грошової оцінки ,при цьому для розрахунку використав довідку нормативної грошової оцінки за 2012 р., а не суму орендної плати по договору. Чи правомірні дії податкового органу? (Запитання від t.s.prokopchuk)
  Показати відповідь
Національна школа суддів України

Національна школа суддів України РЕКОМЕНДУЄ Taxlink!

 

Ми хочемо повідомити, що на всіх стратегічних етапах розроблення платформи до нас активно долучалась Національна школа суддів України, яка і зараз продовжує активно підтримувати наші ідеї та брати участь в удосконаленні платформи. Національна школа суддів України здійснює спеціальну підготовку кандидатів на посаду судді, підготовку та навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації; підготовку працівників апаратів судів; проведення наукових досліджень з питань удосконалення судового устрою, статусу суддів і судочинства; вивчення міжнародного досвіду організації діяльності судів.

 

Така співпраця допомогла залучити суддів адміністративних судів до роботи з платформою. Наразі на платформі зареєстрована велика кількість суддів адміністративних судів, кожен з яких може брати участь в обговоренні матеріалів платформи, доповнювати їх своїми позиціями.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Наші партнери