Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Про нас
Вхід/Реєстрація
Тестовий доступ
Про clubcard
Розділи та сервіси TaxLink

Ru

За підтримки Національної школи суддів
Податковий кодекс України (коментований)
Податкова аналітика
TaxLink новини
Податкова судова практика
Хочете зрозуміти податки? - TaxLink пояснить

На нашій платформі Ви знайдете відповідь на будь-які податкові питання, що Вас цікавлять. Просто і доступно.

Журнал
Квітень 04, 2016
Книги з оподаткування від юристів ЮК Jurimex та експертів Taxlink

Окрім надання практичних рекомендації нашим клієнтам, Taxlink займається науково-просвітницькою діяльністю. Зокрема, у книгах, написаних за участі експертів Taxlink, проаналізовані найбільш значущі проблемні питання вітчизняної правозастосовної практики у сфері оподаткування, історична ґенеза системи оподаткування, положення основних економічних теорій, судова практика, а також чинне законодавство України. Наші книги допоможуть Вам детальніше ознайомитись з особливостями податкового законодавства.

Журнал Детальніше
Листопад 17, 2016
Все про МОБІЛІЗАЦІЮ!
Якщо раніше будь-які норми, які регулювали питання у сфері діяльності держави та життя громадян у період ведення воєнних дій та мобілізації, були суто теоретичними, то тепер це реальність, з якою в тій чи іншій мірі стикається кожен із нас. Саме тому ми вирішили підготувати матеріали, які б роз’яснювали певні особливості вищезазначених правовідносин, а також як вони впливають на оподаткування платників податків.
Новини Детальніше
Грудень 22, 2016
Зміни до рентної плати: що рік прийдешній нам готує?
У ніч з 20 по 21 грудня народні депутати за результатами другого читання прийняли два вагомих законопроекти № 5368 та № 5132, які повинні вступити в силу з першого січня 2017 року. Зміни торкнулися і рентної плати.
Новини Детальніше
Грудень 22, 2016
Новорічний сюрприз для фізичних осіб – підприємців на загальній системі
21 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні) № 5368 та Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році № 5132. Пропонуємо Вашій увазі огляд змін, які стосуються оподаткування доходів, отриманих фізичними особами – підприємцями, які перебувають на загальній системі оподаткування.
Новини Детальніше
Грудень 22, 2016
Як зміняться ставки та порядок визначення бази оподаткування ПДФО?
Верховна Рада України прийняла у другому читанні Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні)» (проект № 5368 від 07.11.2016 р.) та Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» (проект № 5132 від 15.09.2016 р.). Пропонуємо Вашій увазі огляд змін, які стосуються податку на доходи фізичних осіб.
Новини Детальніше
Грудень 22, 2016
Акцизні зміни у 2017 році: збільшені ставки та скасовано роздрібний податок на пальне

20 грудня було прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» (законопроект № 5132, від 15.09.2016 року), а 21 грудня – Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні)» (законопроект№ 5368 від 07.11.2016 року). Пропонуємо огляд змін, внесених цим законом, в частині акцизного податку, які наберуть чинність з 1 січня 2017 року.

Новини Детальніше
Грудень 22, 2016
Податкові перевірки по-новому
21 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні) № 5368.
Новини Детальніше
Грудень 22, 2016
Новели податкового законодавства для платників єдиного податку

21 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні) № 5368 та Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році № 5132. Пропонуємо Вашій увазі стислий огляд змін щодо оподаткування єдиним податком.

Новини Детальніше
Грудень 22, 2016
Податкова забере ваші гроші без дозволу суду, або Зміни в адмініструванні 2017 року

Вночі 21 грудня 2016 року українським парламентом було підтримано зміни до Податкового кодексу України у другому читанні. Від часу реєстрації законопроекту у Верховній Раді змін чи доповнень у частині адміністрування податків було не дуже багато, але певні з них (наприклад, епопея з інформаційними базами даних) викликали широкий суспільний резонанс. Пропонуємо Вашій увазі стислий огляд новацій, які чекають на платників у 2017 році у сфері адміністрування податків.

Новини Детальніше
Грудень 30, 2016
Порошенко схвалив податкову реформу. Підписано закон
Сьогодні Президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає низку змін до Податкового кодексу України. За винятком окремих норм, норми закону набирають чинності з 1 січня 2017 року.
Новини Детальніше
Податковий кодекс України

Питання, що часто ставляться

 • Листопад 08, 2016
  Які обмеження по оренді / суборенді встановлені для платників єдиного податку?
  Показати відповідь
 • Листопад 08, 2016
  Чи можна частину нерухомості здавати в оренду як платник ЄП і частину як фізична особа?
  Показати відповідь
 • Листопад 08, 2016
  Чи включається до доходу ФОП на ЄП другої і третьої групи відшкодована орендарем сума комунальних платежів?
  Показати відповідь
 • Листопад 09, 2016
  У лютому на роботу прийшов співробітник, у травні йому відкрили річну шенгенську візу, а в серпні він вирішив звільнитися. Чи можу я на законних підставах стягнути з нього гроші за відкриття річної візи? Якщо так, то якими нпа це регламентується?
  Показати відповідь
 • Листопад 09, 2016
  Чи обов'язково писати заяву на відпустку у зв'язку з вагітністю і пологами? (Питання від користувача Оксана)
  Показати відповідь
 • Листопад 09, 2016
  Спеціаліст була на декретному місці і пішла в декрет. Хто виплачує допомогу по вагітності та пологах? Нам сказали, що підприємство! Який закон? (Питання від користувача Інна)
  Показати відповідь
 • Листопад 09, 2016
  Чи може фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування віднести до складу витрат суму коштів, витрачених на купівлю комп’ютера для роботи в офісі, або ж амортизувати такий комп’ютер? (Питання від користувача Антон)
  Показати відповідь
 • Листопад 10, 2016
  Як скласти положення про преміювання? (Питання від користувача Єгор)
  Показати відповідь
 • Листопад 18, 2016
  Чи може бути тривала хвороба підставою для звільнення? (Питання від користувача Олег)
  Показати відповідь
 • Грудень 02, 2016
  У 2016 р. згідно з рішенням суду на підприємстві мали поновити на посаді працівника та виплатити йому середній заробіток за час вимушеного прогулу. Працівника було поновлено на посаді і був виплачений середній заробіток за час вимушеного прогулу, але не згідно з рішенням суду, а згідно з виконавчим провадженням кошти було перераховано на виконавчу службу. Чи сплачуватиметься з сум виплаченого середнього заробітку за час вимушеного прогулу ЄСВ, ПДФО і ВЗ? Чи треба відображати ці суми у звітності?
  Показати відповідь
 • Грудень 12, 2016
  Де знайти інформацію по ремонту ОЗ (Кран)? Придбано кабель для заміни. Вартість кабелю без ПДВ 5000 грн. Чи відносити витрати або вартість кабелю у вартість крана і чи амортизувати?
  Показати відповідь
 • Грудень 12, 2016
  Наше підприємство – суб'єкт спецрежиму оподаткування ПДВ, платник єдин. податку 4 групи. За результатами діяльності продажу соняшникової олії у листопаді 2016 р. виникає зобов'язання щодо перерахування ПДВ на спецрахунок. Чи може підприємство використати кошти з цього рахунку на оплату: 1 послуг елеватора, який зберігав та очищував соняшник, 2 послуги маслопереробного заводу, що на своїх потужностях переробляв насіння на олію? На які нормативні акти та роз'яснення ДФС ми можемо посилатись?
  Показати відповідь
 • Грудень 12, 2016
  Як нараховується пенсія за віком при наявності неповного трудового стажу наприклад 27 років а не 30,як потрібно для отримання мінімального розміру пенсії?
  Показати відповідь
 • Грудень 12, 2016
  Чи існують якісь особливості оподаткування податком на додану вартість операцій з отримання доходів від спонсорів (спонсори надають грошову підтримку організаторам виставкових заходів)?
  Показати відповідь
 • Грудень 26, 2016
  Роз’ясніть, будь ласка, як буде виплачуватись зарплата з 01.01.2017 р., якщо оклад буде на рівні прожиткового мінімуму?
  Показати відповідь
Національна школа суддів України

Національна школа суддів України РЕКОМЕНДУЄ Taxlink!

 

Ми хочемо повідомити, що на всіх стратегічних етапах розроблення платформи до нас активно долучалась Національна школа суддів України, яка і зараз продовжує активно підтримувати наші ідеї та брати участь в удосконаленні платформи. Національна школа суддів України здійснює спеціальну підготовку кандидатів на посаду судді, підготовку та навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації; підготовку працівників апаратів судів; проведення наукових досліджень з питань удосконалення судового устрою, статусу суддів і судочинства; вивчення міжнародного досвіду організації діяльності судів.

 

Така співпраця допомогла залучити суддів адміністративних судів до роботи з платформою. Наразі на платформі зареєстрована велика кількість суддів адміністративних судів, кожен з яких може брати участь в обговоренні матеріалів платформи, доповнювати їх своїми позиціями.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Наші партнери