Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Про нас
Вхід/Реєстрація
Тестовий доступ
Про clubcard
Розділи та сервіси TaxLink

Ru

За підтримки Національної школи суддів
Податковий кодекс України (коментований)
Податкова аналітика
TaxLink новини
Податкова судова практика
Хочете зрозуміти податки? - TaxLink пояснить

На нашій платформі Ви знайдете відповідь на будь-які податкові питання, що Вас цікавлять. Просто і доступно.

Журнал
Квітень 04, 2016
Книги з оподаткування від юристів ЮК Jurimex та експертів Taxlink

Окрім надання практичних рекомендації нашим клієнтам, Taxlink займається науково-просвітницькою діяльністю. Зокрема, у книгах, написаних за участі експертів Taxlink, проаналізовані найбільш значущі проблемні питання вітчизняної правозастосовної практики у сфері оподаткування, історична ґенеза системи оподаткування, положення основних економічних теорій, судова практика, а також чинне законодавство України. Наші книги допоможуть Вам детальніше ознайомитись з особливостями податкового законодавства.

Журнал Детальніше
Листопад 17, 2016
Все про МОБІЛІЗАЦІЮ!
Якщо раніше будь-які норми, які регулювали питання у сфері діяльності держави та життя громадян у період ведення воєнних дій та мобілізації, були суто теоретичними, то тепер це реальність, з якою в тій чи іншій мірі стикається кожен із нас. Саме тому ми вирішили підготувати матеріали, які б роз’яснювали певні особливості вищезазначених правовідносин, а також як вони впливають на оподаткування платників податків.
Новини Детальніше
Грудень 22, 2016
Зміни до рентної плати: що рік прийдешній нам готує?
У ніч з 20 по 21 грудня народні депутати за результатами другого читання прийняли два вагомих законопроекти № 5368 та № 5132, які повинні вступити в силу з першого січня 2017 року. Зміни торкнулися і рентної плати.
Новини Детальніше
Грудень 22, 2016
Новорічний сюрприз для фізичних осіб – підприємців на загальній системі
21 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні) № 5368 та Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році № 5132. Пропонуємо Вашій увазі огляд змін, які стосуються оподаткування доходів, отриманих фізичними особами – підприємцями, які перебувають на загальній системі оподаткування.
Новини Детальніше
Грудень 22, 2016
Як зміняться ставки та порядок визначення бази оподаткування ПДФО?
Верховна Рада України прийняла у другому читанні Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні)» (проект № 5368 від 07.11.2016 р.) та Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» (проект № 5132 від 15.09.2016 р.). Пропонуємо Вашій увазі огляд змін, які стосуються податку на доходи фізичних осіб.
Новини Детальніше
Грудень 22, 2016
Акцизні зміни у 2017 році: збільшені ставки та скасовано роздрібний податок на пальне

20 грудня було прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» (законопроект № 5132, від 15.09.2016 року), а 21 грудня – Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні)» (законопроект№ 5368 від 07.11.2016 року). Пропонуємо огляд змін, внесених цим законом, в частині акцизного податку, які наберуть чинність з 1 січня 2017 року.

Новини Детальніше
Грудень 22, 2016
Податкові перевірки по-новому
21 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні) № 5368.
Новини Детальніше
Грудень 22, 2016
Новели податкового законодавства для платників єдиного податку

21 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні) № 5368 та Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році № 5132. Пропонуємо Вашій увазі стислий огляд змін щодо оподаткування єдиним податком.

Новини Детальніше
Грудень 22, 2016
Податкова забере ваші гроші без дозволу суду, або Зміни в адмініструванні 2017 року

Вночі 21 грудня 2016 року українським парламентом було підтримано зміни до Податкового кодексу України у другому читанні. Від часу реєстрації законопроекту у Верховній Раді змін чи доповнень у частині адміністрування податків було не дуже багато, але певні з них (наприклад, епопея з інформаційними базами даних) викликали широкий суспільний резонанс. Пропонуємо Вашій увазі стислий огляд новацій, які чекають на платників у 2017 році у сфері адміністрування податків.

Новини Детальніше
Грудень 30, 2016
Порошенко схвалив податкову реформу. Підписано закон
Сьогодні Президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає низку змін до Податкового кодексу України. За винятком окремих норм, норми закону набирають чинності з 1 січня 2017 року.
Новини Детальніше
Податковий кодекс України

Питання, що часто ставляться

 • Грудень 12, 2016
  Скажіть, будь ласка, що робити, коли судом прийнято відмовне рішення по перерахунку пенсії?
  Показати відповідь
 • Грудень 12, 2016
  Доброго дня. Потрібна консультація по розрахунку декретних. Підкажіть, будь ласка, чи правильно я розумію, що для розрахунку декретних ми беремо нараховану заробітну плату по співробітниці за 12 міс. і ділимо її на 366 днів (в цьому році) * на к-ть днів декретних. Отримана сума виплачується співробітниці. З неї НЕ утримуються податки (військовий збір і ПДФО). Додатково, за рахунок підприємства, оплачується нарахований на цю суму ЄСВ у розмірі 22 %. Дякую!
  Показати відповідь
 • Грудень 12, 2016
  Як правильно розрахувати компенсацію за невикористану відпустку, якщо працівнику за останні 12 місяців нараховувалась заробітна плата?
  Показати відповідь
 • Грудень 26, 2016
  Роз’ясніть, будь ласка, як буде виплачуватись зарплата з 01.01.2017 р., якщо оклад буде на рівні прожиткового мінімуму?
  Показати відповідь
 • Лютий 10, 2017
  Товариство з обмеженою відповідальністю уклало договір про надання послуг стільникового зв'язку з оператором «Київстар». Чи має право ТОВ відображати по цим видаткам в Декларації по ПДВ податковий кредит і чи виникає ПДФО, якщо зв'язком користується директор у виробничих цілях? Дякую за відповідь.
  Показати відповідь
 • Лютий 10, 2017
  Чи потрібно скласти податкову накладну, якщо платник ПДВ, зареєстрований на території України, здійснює реєстрацію ветеринарних препаратів нерезидента України?
  Показати відповідь
 • Лютий 10, 2017
  На який рахунок витрат необхідно відносити витрати на пакувальні матеріали при палетуванні готової продукції (стретчплівка, гофрокартон): до витрат на збут чи до витрат на виробництво продукції?
  Показати відповідь
 • Лютий 10, 2017
  На підприємстві є прострочена дебіторська заборгованість за надані підприємством послуги у 2010 –2011 роках. Податок на прибуток уже був сплачений з цієї суми. Питання: 1. Чи потрібно створювати резерв сумнівних боргів? 2. Чи потрібно у 2016 році при списанні заборгованості коригувати фінансовий результат до збільшення?
  Показати відповідь
 • Лютий 10, 2017
  Які податкові наслідки виникнуть у с/г підприємства, що до 01.01.2017 року було суб'єктом спеціального режиму оподаткування ПДВ, у випадку реєстрації податкових накладних за грудень 2016 року через загальний електронний рахунок, так як спеціальні електронні рахунки були заблоковані?
  Показати відповідь
 • Лютий 13, 2017
  У грудні 2013 року Товариство виконало проектні роботи та був підписаний акт виконання проектних робіт. У бухгалтерському обліку здійснено проведення Дт361-Кт703. За цим актом гроші не були сплачені і виникла дебіторська заборгованість. Як правильно її списати з балансу?
  Показати відповідь
 • Лютий 13, 2017
  Чи правомірно з точки зору бухгалтерського та податкового обліку створювати резерви на потенційні нестачі сировини і готової продукції, які можуть бути рано чи пізно списані на 947 рах.? Наприклад, порахували при інвентаризації пшеницю, отримали розбіжності, оцінили їх, зарезервували через 474 рах. Коли спустошили бункер, через кілька місяців, вирішили їх таки списати таку саму чи іншу кількість, відобразили в обліку через 947 рах. і додатковими податковими зобов’язаннями. Чи це правильно?
  Показати відповідь
 • Лютий 14, 2017
  У податковій накладній з 2017 року обов’язкові вимоги (код УКТ ЗЕД). Прошу консультації щодо кодування послуг (код УКТ ЗЕД)), якщо немає кодів у довіднику для послуг (автоперевезення , оренда автомайданчика).
  Показати відповідь
 • Лютий 14, 2017
  Чи обов'язково приватному підприємцю вести штатний розпис?
  Показати відповідь
 • Лютий 21, 2017
  Чи є витяг з наказу про укладення контракту з військовою частиною підставою для нарахування середнього заробітку нашому працівнику, чи все-таки потрібно отримати копію контракту? Що таке особливий період у нашій країні? Коли він почався, і яким документом це закріплено? Чи існує особливий період на сьогоднішній день, чи ні? Чим це підтвердити?
  Показати відповідь
Національна школа суддів України

Національна школа суддів України РЕКОМЕНДУЄ Taxlink!

 

Ми хочемо повідомити, що на всіх стратегічних етапах розроблення платформи до нас активно долучалась Національна школа суддів України, яка і зараз продовжує активно підтримувати наші ідеї та брати участь в удосконаленні платформи. Національна школа суддів України здійснює спеціальну підготовку кандидатів на посаду судді, підготовку та навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації; підготовку працівників апаратів судів; проведення наукових досліджень з питань удосконалення судового устрою, статусу суддів і судочинства; вивчення міжнародного досвіду організації діяльності судів.

 

Така співпраця допомогла залучити суддів адміністративних судів до роботи з платформою. Наразі на платформі зареєстрована велика кількість суддів адміністративних судів, кожен з яких може брати участь в обговоренні матеріалів платформи, доповнювати їх своїми позиціями.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Наші партнери